Oleje do prevodoviek a diferenciálov

Oleje do prevodoviek a diferenciálov

Existuje 10 produktov.

Zobrazuje sa 1-10 z 10 položiek

Aktívne filtre

Motul Motylgear 75W-80 1L

10,38 € Cena

Polosyntetický olej určený pre manuálne prevodovky, synchronizované alebo nesynchronizované prevodovky, diferenciálne prevodovky bez obmedzenia prevádzky, ťažkých bremien a nízko otáčkové alebo stredne vysoké zaťaženie a rýchlosť otáčok.

Motul Multi CVTF 1L

13,24 € Cena

Olej na báze Technosyntézy® pre bezstupňové prevodovky (CVT).
Vhodný pre široký rad vozidiel s prevodovkami typu CVT, s koncepciou reťazového, alebo remeňového prevodu.

Motul Multi DCTF 1L

11,43 € Cena

Vysoko výkonné mazivo Technosynthese® špeciálne skonštruované pre typ prevodovky s dvojitou spojkou (DCT). Vhodné pre použitie v širokej škále vozidiel vybavených prevodovkami DCT s dvojitým vysúšaním spojky a dvojitým prevodom spojky.

Motul Gear Competition...

24,76 € Cena

100% syntetický pretekársky olej na esterovej báze pre všetky hypoidné diferenciály s obmedzenou svornosťou, prevodovky s integrovanou obmedzenou svornosťou diferenciálu, mechanické prevodovky synchronizované i nesynchronizované.

Motul ATV Power 4T 5W40 1L

13,00 € Cena

100% syntetické mazivo vyvinuté pre najnovšiu generáciu výkonných športových a rekreačných ATV. Jednoduché uvedenie do prevádzky (elektrický štartér alebo štartovací štart). Odolnosť voči vysokej teplote. Chráni prevodovku. Vynikajúca výkonnosť spojky za mokra. Ochrana pred opotrebovaním.

Motul TRANSOIL EXPERT 10W40 1L

9,26 € Cena

Polosyntetický olej určený pre prevodovky s integrovanou mokrou spojkou používajúce na mazanie iný olej ako motorový. Vhodný pre  cestné i terénne motorky (s 2 alebo 4 taktným motorom), Enduro (s 2 alebo 4 taktným motorom), mopedy, skútre, štvorkolky ...doporučené, ak výrobcovia motocyklov požadujú motorový olej SAE 10W-40 alebo prevodový olej SAE 80.

Motul 90 PA

16,91 € Cena

Minerálny olej špeciálne vyvinutý pre diferenciály s obmedzenou svornosťou (LSD) pretekárskych automobilov, pohon všetkých štyroch kolies, osobné automobily, lesné a stavebné mechanizmy.