Detské štvorkolky

Detské štvorkolky

Existuje 5 produktov.

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

Aktívne filtre

Goes 70 Space 2x4

999,00 € Cena

Atraktívna a spoľahlivá detská štvorkolka so štvortaktným motorom s obsahom 70 ccm a variátorom s automatickým radením, kde je mimoriadne dbané na bezpečnosť. Malý Space je dokanalé dizajnovo vytuningovaný do Goesáckých farieb biely s červenými doplnkami a oranžovým rámom.

Detská štvorkolka Apex 100...

2 099,00 € Cena

Značková detská štvorkolka pre pokročilého jazdca ideálny ako prvá štvorkolka do juniorských štvorkolkových pretekov. Ostrý dvojtaktný motor Apex o výkone 10.5 PS. Vodné chladenie, elektrický a nožný štartér. Možnosť nastavenia výkonu plynovej páčkoy. Veľkostne vhodná pre deti od 8 do 13 rokov

Detská štvorkolka Apex 50...

1 690,00 € Cena

Ideálna detská štvorkolka pre začínajúce deti vo veku od 5 do 8 rokov. Maximálne jednoduché a ľahké ovládanie, bezpečnosť o ktorú tu ide predovšetkým a tiež v podstate nesmrteľná konštrukcie sú najväčšími prednosťami tejto roztomilej štvorkolky. Vzduchom chladený, dvojtaktný motor APEX USA s obsahom 50ccm môžete kedykoľvek a na diaľku stopnúť stlačením tlačidla na diaľkovom ovládači, ktorý máte po dobu vyčíňaní vášho drobca v ruke.