Filtrovať podľa

Farba

Farba

Posilovač riadenia

Posilovač riadenia

Cena

Cena

Nenašli ste to čo hľadáte?

Goes

Goes

Existuje 5 produktov.

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

Aktívne filtre

Goes Copper 200 2x4

2 499,00 € Cena

Chceš občas premiestniť nejaký materiál z bodu A do bodu B? Chceš si vyjsť na výlet do prírody? Nepotrebuješ úplne nutne veľkú pracovnú štvorkolku a stačila by ti ľahká verzia užitkového stroja? Potom je možno práve pre teba Goes Copper.

Goes Max 550i (Cobalt) 4x4

6 790,00 € Cena

Dlhé a výkonnejší LTDéčko, o 10 koní silnejší a celých 20 centimetrov dlhšia, predĺžená štvorkolka Goes Cobalt poskytne plný komfort dvoma pasažierom. Okrem sedadlá sú predĺžené aj nášľapy, so zvýšenou plochu pre pohodlnú polohu nôh spolujazdca.

Goes 550i (Cobalt) 4x4

6 390,00 € Cena

O celých 10 koní výkonnejší LTD model pracovnej štvorkolky Goes Cobalt s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi predným i zadným. Výborné jazdné vlastnosti na asfaltových a spevnených komunikáciách.

Zadná opierka spolujazdca a madlá len vo verzii "Max"

Goes 450i (Iron) 4x4

5 390,00 € Cena

LTD model pracovnej štvorkolky Goes Iron s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi predným i zadným. Výborné jazdné vlastnosti na asfaltových a spevnených komunikáciách. Výborná voľba na upravené trávnaté plochy, ktoré vďaka zadnému diferenciálu neničia. Keď ale zadný diferenciál zamknete získavate späť vlastnosti ozajstného offroadu a to bez obmedzovača rýchlosti!

Zadná opierka spolujazdca a madlá len vo verzii "Max"