Príslušenstvo k štvorkolkám

Príslušenstvo k štvorkolkám

Existuje 52 produktov.

Zobrazuje sa 1-30 z 52 položiek

Aktívne filtre

Dominátor Univerzálna...

250,00 € Cena

Kvalitne spracovaná univerzálna radlica na sneh so spodnou kompletnou montážou, určená pre všetky štvorkolky. Rýchla montáž a demontáž (Click and GO).

Dominátor Univerzálna...

250,00 € Cena

Kvalitne spracovaná univerzálna radlica na sneh so spodnou kompletnou montážou, určená pre všetky štvorkolky. Rýchla montáž a demontáž (Click and GO).

GKA-G100 Zadný originálny...

229,00 € Cena

Absolútne presný,originálny box na štvorkolky Goes,modely Iron 450i,Cobalt 550i a taktiež na staršiu 625-ťku. Je vhodný pre dlhé i krátke verzie v prípade,že nemajú namontovanú zadnú opierku. Je hlavne určený na dlhé verzie Goes.

GKA-G200 Zadný originálny...

259,00 € Cena

Absolútne presný,originálny box na štvorkolky Goes,modely Iron 450i,Cobalt 550i a taktiež na staršiu 625-ťku. Je vhodný pre krátke i dlhé verzie v prípade,že nemajú namontovanú zadnú opierku. Súčasťou je aj zadná opierka.

Kultivátor za štvorkolku

1 684,96 € Cena

Nastaviteľná ťažná tyč, odnímateľné rotačné brány, 7 nastaviteľných a odnímateľných S-cípov (v 3 radoch), rýchle a jednoduché prepínanie medzi pracovnou polohou a prepravnou polohou pomocou elektrického pohonu.

Orací pluh za štvorkolku

2 400,00 € Cena

Nastaviteľná ťažná tyč, nastaviteľná a vymeniteľná snímka, kalené vymeniteľné a obojstranné rýpadlá, nastavenie spojenia „prvej koľajnice“ na brúsnom kolese, aby sa zabezpečila dokonca pracovná hĺbka v okruhu otvárania.

GKA Uzamykacie púzdro na...

169,00 € Cena

Uzamykacie púzdro na pušku vrátane polstrovaného vaku a všetkého montážneho materiálu. Na priložený držiak ide okrem púzdra na pušku pripevniť aj plastový kanister GKA.

Rotačný zametací kartáč

2 566,67 € Cena

Na zametanie nečistôt a tiež snehu. Šírka záberu 127cm. Benzínový motor Honda. Päť nastaviteľných pracovných pozícií. Možnosť montáže na pracovnej štvorkolky a UTV vybavených elektrickým navijákom.

Mulčovač za štvorkolku

3 302,48 € Cena

Pripojenie na ťažné zariadenie ISO 50, nastaviteľná výška mulčovania, otočná oj, dvojvalcový motor Briggs & Stratton s výkonom 18 HP. Mulčovač zvládne aj hustú a vysokú trávu, vrátane drobných náletov.