Štvorkolky

Prezrite si ponuku štvorkoliek, ktorú u nás nájdete. Štvorkolky si môžete určite aj vyskúšať ak navštívite našu predajňu. Začnite napríklad s výberom značky.

Stels

Štvorkolky

Štvorkolky

Existuje 13 produktov.

Zobrazuje sa 1-13 z 13 položiek

Aktívne filtre

Goes Copper 200 2x4

2 499,00 € Cena

Chceš občas premiestniť nejaký materiál z bodu A do bodu B? Chceš si vyjsť na výlet do prírody? Nepotrebuješ úplne nutne veľkú pracovnú štvorkolku a stačila by ti ľahká verzia užitkového stroja? Potom je možno práve pre teba Goes Copper.

Goes Max 550i (Cobalt) 4x4

6 790,00 € Cena

Dlhé a výkonnejší LTDéčko, o 10 koní silnejší a celých 20 centimetrov dlhšia, predĺžená štvorkolka Goes Cobalt poskytne plný komfort dvoma pasažierom. Okrem sedadlá sú predĺžené aj nášľapy, so zvýšenou plochu pre pohodlnú polohu nôh spolujazdca.

Goes 550i (Cobalt) 4x4

6 390,00 € Cena

O celých 10 koní výkonnejší LTD model pracovnej štvorkolky Goes Cobalt s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi predným i zadným. Výborné jazdné vlastnosti na asfaltových a spevnených komunikáciách.

Zadná opierka spolujazdca a madlá len vo verzii "Max"

Goes 450i (Iron) 4x4

5 390,00 € Cena

LTD model pracovnej štvorkolky Goes Iron s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi predným i zadným. Výborné jazdné vlastnosti na asfaltových a spevnených komunikáciách. Výborná voľba na upravené trávnaté plochy, ktoré vďaka zadnému diferenciálu neničia. Keď ale zadný diferenciál zamknete získavate späť vlastnosti ozajstného offroadu a to bez obmedzovača rýchlosti!

Zadná opierka spolujazdca a madlá len vo verzii "Max"

Detská štvorkolka Apex 100...

2 099,00 € Cena

Značková detská štvorkolka pre pokročilého jazdca ideálny ako prvá štvorkolka do juniorských štvorkolkových pretekov. Ostrý dvojtaktný motor Apex o výkone 10.5 PS. Vodné chladenie, elektrický a nožný štartér. Možnosť nastavenia výkonu plynovej páčkoy. Veľkostne vhodná pre deti od 8 do 13 rokov

Detská štvorkolka Apex 50...

1 690,00 € Cena

Ideálna detská štvorkolka pre začínajúce deti vo veku od 5 do 8 rokov. Maximálne jednoduché a ľahké ovládanie, bezpečnosť o ktorú tu ide predovšetkým a tiež v podstate nesmrteľná konštrukcie sú najväčšími prednosťami tejto roztomilej štvorkolky. Vzduchom chladený, dvojtaktný motor APEX USA s obsahom 50ccm môžete kedykoľvek a na diaľku stopnúť stlačením tlačidla na diaľkovom ovládači, ktorý máte po dobu vyčíňaní vášho drobca v ruke.