Štvorkolky

Prezrite si ponuku štvorkoliek, ktorú u nás nájdete. Štvorkolky si môžete určite aj vyskúšať ak navštívite našu predajňu. Začnite napríklad s výberom značky.

Stels

Štvorkolky

Štvorkolky

Existuje 21 produktov.

Zobrazuje sa 1-21 z 21 položiek

Aktívne filtre

Goes Copper 200 2x4

2 499,00 € Cena

Chceš občas premiestniť nejaký materiál z bodu A do bodu B? Chceš si vyjsť na výlet do prírody? Nepotrebuješ úplne nutne veľkú pracovnú štvorkolku a stačila by ti ľahká verzia užitkového stroja? Potom je možno práve pre teba Goes Copper.

Goes 70 Space 2x4

999,00 € Cena

Atraktívna a spoľahlivá detská štvorkolka so štvortaktným motorom s obsahom 70 ccm a variátorom s automatickým radením, kde je mimoriadne dbané na bezpečnosť. Malý Space je dokanalé dizajnovo vytuningovaný do Goesáckých farieb biely s červenými doplnkami a oranžovým rámom.

Goes Basic 550i (Cobalt) 4x4

5 990,00 € Cena

Ešte výkonnejší model pracovnej štvorkolky Goes v základnom prevedení Basic takisto s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi predným i zadným. Výborné jazdné vlastnosti na asfaltových a spevnených komunikáciách.

Goes LTD Max 550i (Cobalt) 4x4

6 590,00 € Cena

Dlhé a výkonnejší LTDéčko, o 10 koní silnejší a celých 20 centimetrov dlhšia, predĺžená štvorkolka Goes Cobalt poskytne plný komfort dvoma pasažierom. Okrem sedadlá sú predĺžené aj nášľapy, so zvýšenou plochu pre pohodlnú polohu nôh spolujazdca.

Goes LTD 550i (Cobalt) 4x4

6 190,00 € Cena

O celých 10 koní výkonnejší LTD model pracovnej štvorkolky Goes Cobalt s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi predným i zadným. Výborné jazdné vlastnosti na asfaltových a spevnených komunikáciách.

Zadná opierka spolujazdca a madlá len vo verzii "Max"

Goes LTD 450i (Iron) 4x4

5 190,00 € Cena

LTD model pracovnej štvorkolky Goes Iron s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi predným i zadným. Výborné jazdné vlastnosti na asfaltových a spevnených komunikáciách. Výborná voľba na upravené trávnaté plochy, ktoré vďaka zadnému diferenciálu neničia. Keď ale zadný diferenciál zamknete získavate späť vlastnosti ozajstného offroadu a to bez obmedzovača rýchlosti!

Zadná opierka spolujazdca a madlá len vo verzii "Max"

Goes Basic Max 450i (Iron) 4x4

5 390,00 € Cena

MAX znamená u štvorkoliek Goes 20 centimetrov navyše pre dvoch pasažierov. Nie inak je tomu u tejto štvorkolky, kde okrem sedadla sú predĺžené aj nášľapy, ktoré majú naviac zvýšenú plochu pre pohodlnú polohu nôh spolujazdca.

Goes Basic Max 550i...

6 390,00 € Cena

Nové a ešte výkonnejšie pracovné štvorkolky Goes Cobalt v predĺženej verzii MAX, čo je u štvorkoliek Goes 20 centimetrov navyše pre dvoch pasažierov. Nie inak je tomu u tejto štvorkolky, kde okrem sedadla sú predĺžené aj nášľapy, ktoré majú naviac zvýšenú plochu pre pohodlnú polohu nôh spolujazdca.

Detská štvorkolka Apex 100...

2 099,00 € Cena

Značková detská štvorkolka pre pokročilého jazdca ideálny ako prvá štvorkolka do juniorských štvorkolkových pretekov. Ostrý dvojtaktný motor Apex o výkone 10.5 PS. Vodné chladenie, elektrický a nožný štartér. Možnosť nastavenia výkonu plynovej páčkoy. Veľkostne vhodná pre deti od 8 do 13 rokov

Detská štvorkolka Apex 50...

1 690,00 € Cena

Ideálna detská štvorkolka pre začínajúce deti vo veku od 5 do 8 rokov. Maximálne jednoduché a ľahké ovládanie, bezpečnosť o ktorú tu ide predovšetkým a tiež v podstate nesmrteľná konštrukcie sú najväčšími prednosťami tejto roztomilej štvorkolky. Vzduchom chladený, dvojtaktný motor APEX USA s obsahom 50ccm môžete kedykoľvek a na diaľku stopnúť stlačením tlačidla na diaľkovom ovládači, ktorý máte po dobu vyčíňaní vášho drobca v ruke.